Поїздки на море із Запоріжжя

Живете в галасливому мегаполісі? Хоча б раз на рік всі потребують відпустку. І буде краще залишити нескінченний потік справ і вирватися за місто. Поїздки на море із Запоріжжя стануть порятунком для тих, хто втомлюється на роботі і навчанні. Гріє одна думка про відпочинок. Тим більше, якщо організувати поїздку на море. Вам в цьому пощастило, адже пасажирський перевізник «Ukraine Tour» пропонує популярні напрямки із Запоріжжя за лояльною вартістю. Уже в перші дні відчуєте зміни як в настрої, так і в стані здоров’я. Морський бриз сприяє поліпшенню роботи центральної нервової системи, а також органів дихальних шляхів. При цьому абсолютно не важливо місце, куди вирішите вирушите. Це може бути як Азовське, так і Чорне море. Головне завдання – розслабитися і відновити сили.

Розклад автобусів на море із Запоріжжя

Напрямок Ціна Час відправлення на море Час прибуття на море Час відправлення з моря
Запоріжжя-Кирилівка
190 грн
Збір по районам міста з 5 до 6 ранку
Коса Пересип — 9:00 Автовокзал — 9:15 Федотова коса — 9:30 Степок — 9:45
Степок — 12:00 Федотова коса — 12:15 Автовокзал — 12:30 Коса Пересип — 12:45
Запоріжжя-Бердянськ
200 грн
Збір по районам міста з 5 до 6 ранку
Автовокзал — 9:00 Ж/д вокзал — 9:15 Третій пляж — 9:30 Дальня коса — 10:00
Дальня коса — 13:00 Третій пляж — 13:30 Ж/д вокзал — 13:45 Автовокзал — 14:00
Запоріжжя-Урзуф
350 грн
зуп. Плотина — 6:30 пр. Соборний (по зупинкам) — 6:45 Набережна зуп. Ашан — 7:00 зуп. Космос — 7:10
Кафе "Белый аист" — 11:00
Кафе "Белый аист" — 13:00
Запоріжжя-Приморськ
270 грн
зуп. Плотина — 6:30 пр. Соборний (по зупинкам) — 6:45 Набережна зуп. Ашан — 7:00 зуп. Космос — 7:10
Розвозимо по базам відпочинку на вул. Курортній — 14:00-14:30
Збір по базам відпочинку на вул. Курортній — 14:00-14:30
Запоріжжя-Генічеськ
270 грн
зуп. Плотина — 6:30 пр. Соборний (по зупинкам) — 6:45 Набережна зуп. Ашан — 7:00 зуп. Космос — 7:10
Автовокзал — 11:00
Автовокзал — 14:00
Запоріжжя-Скадовськ
400 грн
Автовокзал — 23:00 Набережна зуп. "Ашан"— 23:10
Автовокзал — 6:00
Автовокзал — 13:30
Запоріжжя-Лазурне
400 грн
Автовокзал — 23:00 Набережна зуп. "Ашан"— 23:10
Автовокзал — 6:30
Автовокзал — 13:00
Запоріжжя-Залізний Порт
400 грн
Автовокзал — 23:00 Набережна зуп. "Ашан"— 23:10
вул. Шкільна маг. "Любава" — 7:15 вул. Шкільна автовокзал — 7:25
вул. Шкільна автовокзал — 12:00 вул. Шкільна маг "Любава" — 12:10
Запоріжжя-Крим
600 грн
Автовокзал — 9:00/20:00 Набережна зуп. ""Ашан""— 9:15/20:15
Прибуття в 18:00/6:00 Чонгар - 350 грн Джанкой - 600 грн Євпаторія - 700 грн Феодосія - 750 грн Сімферополь - 650 грн Севастополь - 700 грн Ялта - 650 грн Керчь - 700 грн
Відправлення в 8:00/20:00 Чонгар - 350 грн Джанкой - 600 грн Євпаторія - 700 грн Феодосія - 750 грн Сімферополь - 650 грн Севастополь - 700 грн Ялта - 650 грн Керчь - 700 грн

У таблиці надані дані, необхідні для організації поїздки: ціни, напрямки, орієнтовний час прибуття. Також докладний розклад автобусів Запоріжжя.

Тримаємо курс на море із Запоріжжя

А ви знали, що своєчасна відпустка допомагає не перегоріти на роботі? Навіть якщо не відпускають з роботи, хоча б на вихідні або святкові дні рекомендується вирватися зі звичного оточення. Крім морського курорту, можна відвідати екскурсію. Деякі програми якраз розраховані на 1-2 дня.

Замовити поїздку на море із Запоріжжя можна в наступні міста:

  • Кирилівка;
    Бердянськ;
    Генічеськ;
    Залізний Порт.

Що для цього потрібно? Виділити кілька днів, забронювати номер в пансіонаті і звернутися до нас. Клопоти, пов’язані зі страховкою і транспортуванням – наша зона відповідальності. Ваша – піднесений настрій і відпочинок.

Переваги поїздок із Запоріжжя з Ukraine Tour

Чому варто вибрати пасажирського перевізника Ukraine Tour? Наша робота будується на трьох принципах: безпека, комфорт і оперативність. Для нас важлива думка клієнтів про нашу роботу. Працюємо стабільно, дотримуючись законів і стандартів, встановлених законодавством України. Ми маємо сертифікати, що підтверджують офіційну діяльність фірми. Надаємо документацію на прохання. У вартість перевезення на море із Запоріжжя включена страховка. Пасажирів збираємо по районам міста, заздалегідь індивідуальне час і місце посадки. Доставка відбувається до воріт готелів, готелів, пансіонатів. На зворотному шляху водій чекає біля в’їзду туристичного комплексу. На зворотну дорогу, пасажири, що оплатили вартість поїздки, отримують знижку.

Автобус на море із Запоріжжя

Перевага Ukraine Tour – ми не посередники. У розпорядженні компанії власний автопарк, фотографії якого опубліковані на сайті. Всі бажаючі можуть побачити транспорт, на якому здійснюються перевезення. Це допомогло зробити ціну проїзду нижче, в порівнянні з конкурентами. У нашому розпорядженні автобуси, мікроавтобуси та мінівени. Транспорт проходить технічне обслуговування, відповідно до закону. Також, з метою забезпечити максимальний комфорт і безпеку, транспорт проходить позапланові перевірки перед відправленням. Транспорт європейського виробництва. Використовуються кращі комплектуючі. Усередині салону знаходиться аптечка. Регулярно здійснюються чистка та прибирання автобусів. Для зручності клієнтів: крісла маршрутки на море із Запоріжжя мають відкидні спинки, в салоні полки для ручної поклажі, кондиціонери в робочому стані, присутній місткий багажний відділ для валіз.

Маршрутка на море із Запоріжжя

Замовити послугу пасажирських перевезень на море із Запоріжжя може кожен. Як це зробити? Зв’яжіться з нашим диспетчером, щоб обговорити деталі. Передоплату можна зробити в офісі або на банківську карту. Якщо вирушаєте з дитиною, віком до 10 років, надати оператору або водієві свідоцтво про народження чада. Підійде завірена копія документа. На квиток малюка надається знижка. Знижки для клієнтів, які зробили оплату проїзду відразу в дві сторони. Автобус чекає в місці посадки 5 хвилин. Якщо протягом 5 хвилин клієнт не з’явився, здійснюється поїздка в наступну точку. Передоплата не повертається. Якщо в дорозі сталася поломка, зобов’язуємося в найкоротші терміни надіслати маршрутку аналогічного класу і місткості.

Додаткові послуги перевезення на море із Запоріжжя

Ukraine Tour надає послуги індивідуальних перевезень по місту і Україні. Ми допоможемо організувати перевезення людей, тварин і габаритного багажу. Для оформлення замовлення і уточнення ціни зв’яжіться з диспетчером за номером, вказаним на сайті. Клієнт має право вибрати будь-який відповідний транспорт, представлений в нашому автопарку. Вартість договірна. Також при укладанні договору ви можете запросити сертифікат, що підтверджує офіційну роботу підприємства. Перевезення тварин відбувається тільки в присутності господаря або особи, яка представляє підприємство замовника.

Розрізняють такі види багажу:

Ручна поклажа – розмір 60х40х20. Вага до 5 кг. Пасажир має право взяти в салон автобуса одну ручну поклажу.

Багаж – чемодан або дорожня сумка, що містять речі для особистої експлуатації. Поміщаються в багажний відділ.

Вантаж – габаритні предмети, призначені для особистого або стороннього користування, не упаковані у валізу або ручну поклажу.

Тарифи по місту, Україні та додаткові умови

Ціна перевезення залежить від класу транспорту, відстані і вантажу. Оформляють замовлення на сайті або в телефонному режимі оператору. Клієнт оплачує послугу індивідуальних перевезень до відправлення. Зробити це можна переводом на банківську карту. Транспортування вантажу і багажу здійснюється при особистій присутності власника, представника фірми. Страховий договір укладається при потребі, в окремому порядку. Ми несемо відповідальність за наявність багажу і вантажу в багажному відділенні. За цілісність несе відповідальність пасажир, що знаходиться в транспорті поїздки на море із Запоріжжя. План маршруту затверджується безпосередньо із замовником або на розсуд Ukraine Tour. У разі поломки транспортного засобу гарантуємо, що в найближчі терміни надамо автомобіль того ж класу та місткості.

Тарифи в Запоріжжі:

По місту 400 грн/год. Мінімальний час – 2 години.
Міжміське перевезення людей і вантажів – 8-10 грн / км. Ціна договірна.

Оцінити матеріал

Середній рейтинг / 5. Всього оцінок:

Оцінок ще немає

Пассажирские перевозки на море