Поїздки на море з Полтави

З наближенням літа, багато хто починає планувати відпустку. Щоб подорож нічим не запаморочилось, варто уважно вибирати базу і замовити поїздки на море з Полтави в «Ukraine Tour». Наша компанія надає сучасний транспорт зі зручними сидіннями, комплексним сервісом і за лояльною ціною. Ніяких компромісів з якістю – насолоджуйтеся комфортабельними перевезеннями разом з нами.

Жителі Полтави часто відмовляють собі в задоволенні від релаксації на українських морських курортах. Це пов’язано з віддаленістю міста і з відсутністю комфорту під час стандартних перевезень маршруткою на море з Полтави. Більшість маршрутників грублять клієнтам, які не дотримуються правил дорожнього руху і поспішають скоріше завершити поїздку.

Але з «Ukraine Tour» ви можете забути про такі неприємності. Ми надаємо комплексний трансфер, виконуючи посадку в автобус у всіх районах Полтави. Під час подорожі, в салоні працює кондиціонер, а водій строго дотримується правил дорожнього руху. Ніяких небезпечних віражів, адже ми дбаємо про пасажирів. Поїздка закінчується біля воріт обраної вами бази відпочинку. Тепер можна забути про торги з місцевими таксистами і про стомлюючої «прогулянці» з валізами.

ПОЇЗДКИ ІЗ ПОЛТАВИ

НАШІ ВІДМІННОСТІ

ТРАНСПОРТ

ВІДГУКИ

Розклад автобусів на море із Полтави

Напрямок Ціна Час відправлення на море Час прибуття на море Час відправлення з моря
350 грн
Магазин "Океан" — 22:00
Коса Пересип — 7:00 Автовокзал — 7:15 Федотова коса — 7:30 Степок — 7:40
Степок — 12:00 Федотова коса — 12:15 Автовокзал — 12:30 Коса Пересип — 13:00
400 грн
Виїзди: пн, ср, пт. Магазин "Океан" — 22:00
АКЗ — 8:00 Автовокзал — 8:15 Третій пляж — 8:30 Дальня коса — 9:00
Виїзди: вт, чт, сб Дальня коса — 12:00 Третій пляж — 12:30 Автовокзал — 12:45 АКЗ — 13:00

Ми постійно розширюємо сферу впливу, і додаємо нові маршрути. У «Ukraine Tour» ви можете замовити поїздку на море з Полтави в таких напрямках:

Бердянськ, включаючи Дальню Косу, АКЗ, 3-й Пляж;
Кирилівка – висадка проводиться в самому СМТ, а також на Федотової Косі, Пересипу і в Степке.

Ми піклуємося про коректне формування вартості поїздки. Всі деталі ви можете уточнити в диспетчерській службі: тарифи, програми лояльності та розклад автобусів. Полтава тепер подорожує на море з комфортом.

Подорожуйте з комфортом разом з нами!

Переваги поїздок на море з Полтави з «Ukraine Tour»

Наша компанія спеціалізується на якісних пасажирських перевезеннях. Тому ми відійшли від застарілих стандартів. Вирішивши замовити автобус на море з Полтави в «Ukraine Tour», ви оціните високу якість сервісу. Наші фахівці завжди ввічливі з клієнтами, водії рухаються в безпечному режимі, а автобуси відрізняються підвищеним комфортом. Ми не зупиняємося на досягнутому, постійно покращуючи якість обслуговування.

Довідка: компанія «Ukraine Tour» існує вже понад 5 років. За цей термін ми встигли створити сучасний автопарк, сформували команду професіоналів і заслужили довіру клієнтів.
Замовляючи перевезення на море з Полтави у нас, ви отримуєте такі переваги:

сучасні автобуси – поїздки виконуються на комфортабельному транспорті від європейських брендів;
посадка з зручністю – ми забираємо клієнтів на море з Полтави;
комфортна доставка – поїздка до моря завершується біля воріт обраного готелю;
лояльні ціни – скорочуйте витрати без збитку для якості разом з нами;
комфорт – автобуси обладнані системою клімат-контролю або кондиціонером, зручними сидіннями з відкидною спинкою, мультимедійним комплексом (TV / CD / DVD / mp3) та іншими благами;
зупинки на вимогу – водії завжди готові зробити паузу на прохання клієнта.

Наша компанія багато уваги приділяє безпеці під час поїздки. Ми ретельно контролюємо стан транспорту. Тому автобуси проходять планові ТО, що включають заміну масла і комплектуючих. Також перед кожною поїздкою маршруткою на море з Полтави проводиться передрейсовий огляд водіїв. Додатковою перевагою є обов’язкове страхування пасажирів. При цьому вартість поліса включена в ціну квитка. Ви отримуєте впевненість в тому, що ваша маршрутка на море з Полтави прибуде в пункт призначення без пригод.

У «Ukraine Tour» уважно ставляться до організації поїздок. Над плануванням і виконанням рейсів працює ціла команда фахівців: менеджери, логісти, оператори, техніки і водії. Також ми вшановуємо міжнародні вимоги до пасажирських перевезень. Тому кожна поїздка проходить без ексцесів. Адже водії дотримуються норм ділового етикету і строго дотримуються правил дорожнього руху.

Вирішивши замовити поїздку на море з Полтави у нас, ви оціните і приємні знижки. Ми постійно розширюємо список акційних пропозицій та програм лояльності. Також клієнтам доступний широкий спектр додаткових послуг. Наша маршрутка на море з Полтави доставляє пасажирів до морським курортам в комфортних умовах. Відпочивайте в дорозі разом з нами.

Додаткові послуги поїздки на море з Полтави

Наша компанія – команда кваліфікованих професіоналів. Кожен співробітник бере участь у розробці актуальних програм лояльності і допомагає формувати список додаткових послуг в поїздках.
Під час перевезення на море, жителі Полтави можуть скористатися такими сервісами:

  • бронювання місця попереду – поїздка пройде з підвищеною зручністю;
  • перевезення габаритного багажу – ви можете взяти з собою намет, улюблений мангал або каяк, але про своє рішення варто заздалегідь повідомити оператору;
  • індивідуальне замовлення автобуса – робіть поїздки в вузькому колі;
  • участь в плануванні маршруту – орендувавши транспорт, ви можете замовити екскурсійну програму або включити в поїздку візит в певні населені пункти;
  • перевезення тварин – вихованці можуть відправитися на відпочинок разом з вами.

Корисно знати: трансфер тварин виконується відповідно до міжнародних норм та санітарних вимог. Вихованець повинен перебувати в перенесенні або клітці відповідного розміру. Дрібних тварин можна розмістити в салоні, за умови, що це не заподіє дискомфорту іншим пасажирам. Також не забудьте зменшити стрес для свого улюбленця. Тому перед перевезенням на море з Полтави варто дати тварині спеціальне заспокійливе. Препарат вам порекомендує ветеринар.

Автобуси, що використовуються для тривалих поїздок, обладнані великим багажним відділенням. Це дозволяє якісно розміщувати і добре фіксувати багаж пасажирів. Але якщо ви плануєте взяти з собою габаритні речі – варто повідомити про це оператору. Ми підберемо відповідний автобус, щоб розмістити ваше майно і речі інших пасажирів на час поїздки.
«Ukraine Tour» – ваш надійний партнер в організації поїздок на море з Полтави. Подорожуйте з комфортом разом з нами.

Оцінити матеріал

Середній рейтинг / 5. Всього оцінок:

Оцінок ще немає

Пассажирские перевозки на море