Поїздки на море з Кременчука

Літня пора – час відпусток і пляжного відпочинку. Тому поїздки на море з Кременчука на курорти Азовського і Чорного моря дуже популярні в гарячий сезон. Скористатися послугами пасажирських перевезень стоїть в «Ukraine Tour». Наша компанія спеціалізується на організації комплексних трансферів, і забезпечує пасажирам максимальний комфорт в дорозі. Насолоджуйтеся поїздкою разом з нами.

Багато жителів Кременчука відмовляються від подорожей до морським курортам на автобусі, вибираючи менш комфортні потяги. Це пов’язано з поганою репутацією маршрутників. Чого варті «гонки на виживання» по трасі і відсутність зручності в салоні. Зазвичай такі поїздки завершуються на автовокзалі, і втомленим клієнтам доводиться йти до бази пішки.

Розклад поїздок на море з Кременчука

Напрямки Ціна Час відправлення на море Час прибуття на море Час відправлення з моря
Кременчук-Кирилівка
400 грн
Виїзди: щодня — 3:30-4:00 ДК Нефтехімік — 3:30 пам'ятник Танк — 3:35 ост. Водоканал — 3:40 ост. Ж/Д вокзал (ТЦ Амстор) — 3:45 АТБ (перед мостом) — 3:50 зуп. Розвилка — 3:55 ост. Вагонозавод — 4:00
Автовокзал — 10:00 Федотова коса — 10:20 Коса Пересип — 10:40
Виїзди: щодня Степок — 13:00 Федотова коса — 13:20 Автовокзал — 13:45 Коса Пересип — 14:00
Кременчук-Бердянськ
400 грн
Виїзди: щодня— 3:30-4:00 ДК Нефтехімік — 3:30 пам'ятник Танк — 3:35 ост. Водоканал — 3:40 ост. Ж/Д вокзал (ТЦ Амстор) — 3:45 АТБ (перед мостом) — 3:50 зуп. Розвилка — 3:55 ост. Вагонозавод — 4:00
Автовокзал — 10:00 Ж/д вокзал — 10:15 Третій пляж — 10:30 Дальня коса — 11:00
Виїзди: щодня Дальня коса — 12:00 Третій пляж — 12:30 Ж/д вокзал — 12:45 Автовокзал — 13:00
Кременчук-Генічеськ
450 грн
Виїзди: пт ДК Нефтехімік — 3:30 пам'ятник Танк — 3:35 ост. Водоканал — 3:40 ост. Ж/Д вокзал (ТЦ Амстор) — 3:45 АТБ (перед мостом) — 3:50 зуп. Розвилка — 3:55 ост. Вагонозавод — 4:00
Розвозимо по базам відпочинку Арабатської Стрілки: Генічеськ автовокзал — 11:00 Генічеська Гірка — 11:15 Щасливцеве — 11:30
Виїзди: сб Збір по базам відпочинку Арабатської Стрілки: Щасливцеве — 13:30 Генічеська Гірка — 13:45 Генічеськ автовокзал — 14:00
Кременчук-Коблево
550 грн
Виїзди по п'ятницях Амстор - 20:00
Автовокзал — 6:00
Виїзди по суботах Автовокзал - 12:00

Перевезення на море з Кременчука

Ukraine Tour організовує комплексний трансфер. Посадка пасажирів проводиться у всіх районах міста, а висадка – біля воріт обраної бази. Ми не обмежені одним курортом. Тому у нас легко замовити поїздку на море з Кременчука в таких туристичних напрямках:

Кирилівка, включаючи Федотову Косу, Пересип і Степок;
Бердянськ з доставкою на бази в районі АКЗ, Дальньої Коси і Третього пляжу.

Всі поїздки виконуються на сучасних автобусах від європейських брендів. З нами ви відпочиваєте в дорозі.

Ми встановлюємо справедливі розцінки на якісні пасажирські перевезення на море з Кременчука. Уточнити актуальну вартість поїздки та розклад автобусів Кременчук на морські курорти варто в таблиці, наведеної вищий.

Переваги поїздок на море з Кременчука з Ukraine Tour

Наша компанія спеціалізується на пасажирських перевезеннях вже більше 5 років. За цей термін ми встигли заробити позитивну репутацію серед клієнтів. Адже ми дотримуємося міжнародних стандартів, постійно оновлюємо автопарк і забезпечуємо пасажирам максимальний комфорт. Додатковим бонусом стануть приємні ціни на поїздки.

Вирішивши замовити автобус на море з Кременчука в «Ukraine Tour», ви оціните такі переваги:

Комплексний трансфер. Ми забираємо пасажирів в районах міста, на зупинках. Завершується поїздка біля воріт обраної бази. Тепер можна забути про смутних «прогулянках» з речами до бажаного готелю.

Великий автопарк. Поїздки проводяться на сучасних автобусах від європейських брендів. Всі транспортні засоби регулярно проходять ТО, що гарантує їх справність в дорозі.

Оренда автобуса. Сучасна маршрутка на море з Кременчука може їхати за затвердженим вами маршрутом.

Комфорт в салонах. Весь транспорт обладнаний якісними кондиціонерами або системами клімат-контролю. Також в автобусах встановлені комфортабельні крісла з регульованою спинкою. Залежно від класу транспортного засобу, ви зможете скористатися такими благами: підставка для ніг, столик, перегляд фільмів, прослуховування музики, персональний обдув і підсвічування.

Лояльні ціни. Вартість поїздки розраховується з урахуванням актуальних тарифів на паливо та амортизацію транспорту.

Ми створили оптимальний розклад, щоб кожен встиг дістатися до моря до потрібної дати. Тому посадка клієнтів в точках завантаження виконується часто. Хочете встигнути на курорт в термін? Значить, варто замовити перевезення на море з Кременчука в «Ukraine Tour».

Клієнту на замітку: страховка пасажирів включена у вартість квитків. Ми виконуємо вимоги чинного законодавства.
Наша компанія багато уваги приділяє безпеку клієнтів під час поїздки. Тому транспорт регулярно проходить планові ТО, що включають заміну масла і комплектуючих. Водії схильні обов’язковим передрейсовим оглядам. Готовність до початку поїздки повинен підтвердити профільний медичний працівник. Ви подорожуєте з упевненістю у власній безпеці.

Додаткові послуги перевезень на море з Кременчука

Замовляючи поїздку на море в «Ukraine Tour», ви можете скористатися такими сервісами:

трансфер тварин – брати менші можуть подорожувати строго в перенесенні або відповідній клітині;
перевезення габаритного багажу – ви можете взяти на відпочинок намет або мангал, але про наявність такого вантажу слід заздалегідь повідомляти оператору;
оренда автобуса – подорожуйте в компанії однодумців;
замовлення екскурсій – робіть поїздки до пам’яток в комфортних умовах.

«Ukraine Tour» надає широкий спектр додаткових послуг. Подорожуйте з комфортом разом з нами!

Оцінити матеріал

Середній рейтинг / 5. Всього оцінок:

Оцінок ще немає

Пассажирские перевозки на море