Поїздки на море з Харкова

Перша столиця України – місто студентів, молоді та хороших перспектив. Тому з настанням літа, поїздки з Харкова на морські курорти користуються популярністю. Щоб дістатися до сонячних пляжів з комфортом, варто замовити трансфер в «Ukraine Tour». Наша компанія зробила поїздки на море максимально комфортними і приємними. Відпочивайте в дорозі разом з нами.

Сучасні тенденції показують, що багато жителів Харкова відмовляються від перевезень до Азовського і Чорного моря на автобусі. Вони вибирають власні авто і поїздки на поїзді з пересадками. Це пов’язано з сумною тенденцією на ринку пасажирських перевезень в Україні. Маршрутники грублять, перевищують швидкість і виконують ризиковані обгони, аби швидше закінчити рейс. Також такі «поїздки» часто завершуються автовокзалом. А від станції вам доведеться замовляти таксі або йти пішки до бази, з валізами в руках.

Але з «Ukraine Tour» все інакше! Ми дбаємо про безпеку та зручність клієнтів. Вирішивши замовити поїздку на море з Харкова у нас, ви отримуєте комплексний трансфер. При цьому посадка пасажирів виконується в вашому районі міста, а висадка – біля воріт обраного готелю або бази.

Поїздки з Харкова

Наші відмінності

Транспорт

Відгуки

Розклад маршрутів з Харкова

Напрямки Ціна Час відправлення на море Час прибуття на море Час відправлення з моря
400 грн
м. Гагаріна 21 (парковка ТРЦ "Дігма") — 22:00 м. пл. Конституції (пам. Незалежності) — 22:30 м. Холодна гора (кафе "Чудо піцца") — 22:45
Коса Пересип — 6:45 Автовокзал — 7:15 Федотова коса — 7:30 Степок — 7:40
Степок — 12:00 Федотова коса — 12:30 Автовокзал — 13:00 Коса Пересип — 13:15
400 грн
м. Гагаріна 21 (парковка ТРЦ "Дігма") — 22:00 м. пл. Конституції (пам. Незалежності) — 22:30 м. Холодна гора (кафе "Чудо піцца") — 22:45
Ж/д (Сільпо) — 7:00 Середня коса — 7:30
Середня коса — 19:00 Ж/д (Сільпо) — 19:30
Харків - Скадовськ
520 грн
м. Гагаріна 21 (парковка ТРЦ "Дігма") — 18:00 м. пл. Конституції (пам. Незалежності) — 18:30 м. Холодна гора (кафе "Чудо піцца") — 19:45
Автовокзал — 6:00
Автовокзал — 13:30
Харків - Лазурне
530 грн
м. Гагаріна 21 (парковка ТРЦ "Дігма") — 18:00 м. пл. Конституції (пам. Незалежності) — 18:30 м. Холодна гора (кафе "Чудо піцца") — 19:45
Автовокзал — 6:30
Автовокзал — 13:00
550 грн
м. Гагаріна 21 (парковка ТРЦ "Дігма") — 18:00 м. пл. Конституції (пам. Незалежності) — 18:30 м. Холодна гора (кафе "Чудо піцца") — 19:45
вул. Шкільна маг. "Любава" — 7:15 вул. Шкільна автовокзал — 7:25
вул. Шкільна автовокзал — 12:00 вул. Шкільна маг "Любава" — 12:10

Переваги поїздок на море з Харкова з Ukraine Tour

Наша компанія працює в цій сфері вже більше 5 років. За цей термін ми змогли підвищити стандарти, і зробити акцент на чотирьох складових успішної поїздки: якість, безпеку, зручність і лояльна вартість. Тому ми систематично оновлюємо автопарк, закуповуючи сучасний транспорт. Відбір водіїв і операторів проводиться відповідно до європейських норм. Адже нам важливо поєднання досвіду і знань ділового етикету.

Ми організовуємо поїздки на море з Харкова у всіх популярних туристичних напрямках:

  • Кирилівка, включаючи Федотову Косу, Пересип і Степок;
  • Бердянськ, включаючи Дальню Косу, АКЗ і Третій пляж.

Не відмовляйте собі в зручності і насолоджуйтеся кожною хвилиною в дорозі з «Ukraine Tour».

Вибравши автобус на море з Харкова в «Ukraine Tour», ви оціните такі переваги:

Повноцінний трансфер. Поїздка починається на зупинці в Харкові, розташованої недалеко біля вашого будинку. Висадка пасажирів проводиться біля воріт обраної ними бази відпочинку. Ніяких маніфестацій по жарі з валізами в руках!

Сучасні автобуси. Ми вибираємо транспорт від перевірених європейських брендів. Всі авто обладнані системами клімат-контролю або кондиціонерами, а також широкими сидіннями з відкидними спинками.

Контроль за технічним станом. Перевезення на море з Харкова проводяться строго в справних автобусах. Наш транспорт регулярно проходить ТО, а при виявленні несправностей, вони швидко усуваються.

Кваліфіковані водії. Наші співробітники мають великий практичний досвід. Тому фахівці дотримуються безпечного режиму під час поїздок з Харкова.

Суворе дотримання графіка. Ваша маршрутка на море з Харкова прибуває в термін.
Лояльні ціни. Ми не завищуємо тарифів і коректно розраховуємо вартість поїздки, з урахуванням цін на бензин, амортизацію транспорту та оплату послуг водія.

Компанія «Ukraine Tour» динамічно розвивається. Тому ми не обмежені стандартним пакетом послуг. Ви можете зробити поїздку більш комфортною і повноцінною. Так, легко заздалегідь забронювати крісло попереду, щоб поліпшити огляд. Також нескладно замовити трансфер з тваринами або габаритними вантажами. Адже в наших автобусах досить просторе багажне відділення і в ньому легко поміститься каяк, велосипед або намет. Зручна система фіксації дозволяє закріплювати клітки з тваринами – відпочивайте на море зі своїми вихованцями.

Також ми надаємо широкий спектр послуг з пасажирських перевезень. Наша маршрутка на море з Харкова завжди готова виїхати на екскурсійний маршрут. Острів Хортиця, Асканія Нова та інші пам’ятки чекають вас. Також клієнти можуть орендувати автобус для поїздки на море з Харкова в приватному порядку. Ніяких сторонніх в салоні – тільки ви і компанія однодумців. З «Ukraine Tour» ви подорожуєте з задоволенням.

Додаткові послуги поїздки з Харкова на море

Наша компанія постійно працює над сервісом, враховуючи побажання клієнтів. Тому ми створили великий перелік додаткових послуг, якими легко скористатися при організації поїздки на Азовське море з Харкова. Це підвищує зручність пасажирів в дорозі.

Замовивши перевезення на море або на екскурсію, ви можете вибрати такі сервіси:

  • Планування маршруту. Беріть участь в складанні плану поїздки, якщо ви орендували автобус. Ви можете включити відвідування деяких населених пунктів або пам’яток.
  • Перевезення тварин. Дрібних тварин можна взяти в салон, але за умови, що вони відрізняються спокійним характером, і не будуть заважати іншим пасажирам. Для великих тварин виділено місце в обладнаному багажному відсіку.
  • Індивідуальне замовлення автобуса. Ви можете спланувати перевезення заздалегідь, забронювавши транспорт на певну дату. Також нескладно замовити приватний трансфер в екстреному порядку. Насолоджуйтеся поїздкою в компанії близьких людей.
  • Замовлення екскурсій. Ви можете відвідати пам’ятки України. У вартість входить поїздка за обраним маршрутом в обидва боки. До Харкова група повертається строго в обумовлений час.
  • Бронювання місця попереду. Це сидіння подарує більший огляд і зробить поїздку максимально комфортною.

Наші автобуси мають велике багажне відділення. Це не просто місце для сумок. Відсік обладнаний спеціальними ременями, що дозволяє виконувати фіксацію багажу. Тому ви можете бути впевнені в цілісності перевезених речей під час перевезення на море з Харкова. Також це відділення відрізняється хорошою вентиляцією, що важливо при перевезенні вихованців.

Клієнтам на замітку: трансфер тварин виконується за встановленими стандартами. Ваш улюбленець може подорожувати строго в перенесенні або спеціальній клітці, що забезпечує йому належну безпеку. Щоб вихованець легше переніс поїздку, варто заздалегідь відвідати ветеринара – доктор призначить спеціальне заспокійливе.

З «Ukraine Tour» ви отримуєте і безкоштовний сервіс. У вартість включено зупинки на вимогу в дорозі, якість його функціонування кондиціонера і використання всіх можливостей салону автобуса: підсвічування, обдув, столики, підставка для ніг і перегляд фільмів. Подорожуйте з комфортом разом з нами!

Оцінити матеріал

Середній рейтинг / 5. Всього оцінок:

Оцінок ще немає

Пассажирские перевозки на море