Харків - Кирилівка

Бронюйте місце в комфортному автобусі!
Ціна квитка – 400 грн

Літній відпочинок повинен бути повноцінним. Тому поїздки Харків Кирилівка користуються успіхом у жителів першої столиці та передмістя. Замовити комплексні пасажирські перевезення в цьому напрямку варто в «Ukraine Tour». Ми надаємо якісний сервіс і працюємо відповідно до міжнародних стандартів. Приємним бонусом стануть доступні ціни на поїздки.

Ринок пасажирських перевезень на території України знаходиться на стадії розвитку. На жаль, багато пассажирських перевізників впевнені, що основа наданої послуги – наявність місця в салоні. Тому більшість жителів Харкова під час поїздки в Кирилівку вже встигли зіткнутися з грубістю водіїв, неналежним виглядом транспорту, порушеннями правил дорожнього руху і техніки безпеки. Але це не про нас!

Компанія «Ukraine Tour» уважно підходить до організації перевезень. Ви можете забути про хамство від персоналу, незручних сидіннях автобусу і задушливої ​​спеки в салоні. Адже під час поїздки водії дотримуються норм ділового етикету і завжди готові допомогти з багажем. Всі автобуси Харків Кирилівка укомплектовані комфортабельними кріслами з відкидними спинками, що підвищує рівень зручності. Сприятливу атмосферу для відпочинку створює система клімат-контролю – ніякої спеки під час поїздки.

Розклад автобусів з Харкова в Кирилівку

Час відправлення на море
 • м. Гагаріна 21 (парковка ТРЦ “Дігма”) — 22:00
 • м. пл. Конституції (пам. Незалежності) — 22:30
 • м. Холодна гора (кафе “Чудо піцца”) — 22:45
Час прибуття на море
 • Коса Пересип — 6:45
 • Автовокзал — 7:15
 • Федотова коса — 7:30
 • Степок — 7:40
Час відправлення з моря
 • Степок — 12:00
 • Федотова коса — 12:30
 • Автовокзал — 13:00
 • Коса Пересип — 13:15
Час прибуття з моря
 • м. Холодна гора (кафе “Чудо піцца”) — 21:00
 • м. пл. Конституції (пам. Незалежності) — 21:15
 • м. Гагаріна (парковка ТРЦ “Дігма”) — 21:30

Список баз відпочинку по маршруту Харків - Кирилівка

При плануванні свого відпочинку, рекомендуємо заздалегідь забронювати базу відпочинку на курорті, який Ви плануєте відвідати.

У таблиці нижче можете ознайомитися з ціновою політикою на літо 2020. Дані бази відпочинку наш мікроавтобус проїжджає по шляху слідування.

Назва бази відпочинку Ціна Види заселення Період роботы
300-1700 грн за номер
4 види номерів
1 травня - 30 вересня
350-1700 грн за номер
9 видів номерів
1 травня - 30 вересня
550-1780 грн за номер
4 види номерів
1 травня - 30 вересня
450-1200 грн за номер
4 види номерів
1 травня - 30 вересня
500-2800 грн за номер
10 видів номерів
1 травня - 30 вересня

В автопарку «Ukraine Tour» зібрані автобуси від кращих європейських брендів. Ми не обмежені одним класом транспорту, що дозволяє надавати клієнтам широкий діапазон розцінок. Детальніше про вартість поїздки та розклад автобусів з Харкова в Кирилівку можете дізнатися на початку сторінки.

В нашій команді працюють кваліфіковані логісти. Тому ми не обмежені парою пунктів висадки пасажирів. Поїздка з Харкова в Кирилівку завершується біля воріт вашої бази. При цьому ми обслуговуємо всю курортну зону:

 • Кирилівка;
 • Федотова Коса;
 • Степок;
 • Коса Пересип.

Ми надаємо комплексний трансфер, а не перевезення від автовокзалу Харкова до станції Кирилівка. Тому посадка пасажирів проводиться в основних районах першої столиці. Прибувши в Кирилівку, ми підвозимо клієнтів до воріт обраної бази. Водій допомагає вивантажити багаж – на цьому поїздка завершується.

«Ukraine Tour» успішно працює на ринку пасажирських перевезень вже більше 5 років. Ми не просто дотримуємося стандартів – ми їх встановлюємо. Подорожуйте з Харкова на море з комфортом, замовивши поїздку в нашій компанії.

У нашій компанії вартість поїздок прозора. Ціна перевезення формується з урахуванням багатьох факторів. Це вартість пального, зарплата водія, тип автобуса, витрати на його обслуговування і амортизацію. Також в ціну включена обов’язкова страховка життя пасажирів.

Врахуйте: вартість поїздки може змінюватися, якщо ви замовляєте додаткові послуги. Їх спектр постійно оновлюється. Тому уточнювати деталі стоїть біля оператора під час оформлення квитків.

Спеціальні пропозиції поїздок Харків - Кирилівка

У «Ukraine Tour» працюють кваліфіковані фахівці: менеджери, логісти, техніки, водії і оператори. Всі вони беруть участь в розробці програм лояльності та акцій для клієнтів. Замовляючи поїздку з Харкова в Кирилівку, ви можете скористатися такими пропозиціями:

 • знижка 10% – акція поширюється на дітей;
 • -20 грн. на зворотний шлях – пропозиція актуальна при купівлі квитків туди і назад;
 • знижки для групових поїздок – при замовленні перевезення компаніями, ми готові надати приємне зниження вартості;
 • страховка – поліс вже включений в ціну поїздки, і доплачувати за нього не потрібно;
 • бронювання місця попереду – тут ви зможете насолоджуватися максимальним комфортом.

Ми постійно оновлюємо спектр акційних програм. Уточнити деталі про діючі пропозиції можна у оператора, під час замовлення поїздки.

Перевезення Харків - Кирилівка з кращим сервісом на ринку

«Ukraine Tour» успішно працює на ринку пасажирських перевезень вже більше 5 років. За цей термін ми встигли підвищити стандарти і максимально поліпшили сервіс. Замовляючи поїздки з Харкова в Кирилівку у нас, ви оціните такі переваги:

 • сучасний транспорт – всі автобуси обладнані комфортабельними кріслами з відкидною спинкою і кондиціонером або системою клімат-контролю;
 • лояльні ціни – вартість поїздки невисока;
 • безпека – перевезення виконуються на технічно справному транспорті, за кермом якого досвідчені водії;
 • посадка в основних районах Харкова – автобус забере вас в обумовленому місці;
 • доставка до бази в Кирилівці – поїздка завершується у обраного готелю;
 • ввічливий персонал – наші співробітники дотримуються норм ділового етикету;
 • контроль якості – транспорт систематично проходить ТО, а водії медичний огляд перед кожним рейсом;
 • широкий спектр додаткових послуг – ви можете замовити трансфер тварин, перевезення габаритного багажу і навіть орендувати автобус;
 • підвищений комфорт – салон може комплектуватися такими благами цивілізації: TV / CD / DVD / mp3, індивідуальний обдув крісел, підсвічування.

Наша компанія зробила ставку на основні складові якісних пасажирських перевезень: комфорт, безпеку і доступність. З нами ви отримуєте повноцінний трансфер з Харкова в Кирилівку без зайвих витрат.

Автобус Харків - Кирилівка

В автопарку «Ukraine Tour» присутній тільки сучасний транспорт від відомих європейських виробників. Такі автобуси відрізняються надійністю кожної деталі і високою якістю збірки. Тому ризик появи несправностей мінімальний.

Перед поїздкою транспортні засоби проходять обов’язковий технічний огляд. Також авто систематично направляються на планові ТО, що включає заміну масла і комплектуючих. При виявленні вразливих місць – ми проводимо своєчасний ремонт. У поїздку відправляється тільки справний транспорт.

У нашому арсеналі автобуси трьох класів: стандарт (маршрутки), комфорт і люкс. Ви самі визначаєте рівень комфорту під час поїздки в Кирилівку. Подорожуйте зі зручністю разом з нами.

Примітки для пасажирів маршрутки Харків - Кирилівка

Компанія «Ukraine Tour» спеціалізується на організації поїздок по території України. Ми забезпечуємо комфортні перевезення пасажирів на сучасному транспорті, а також дотримуємося високих європейських стандартів під час надання послуг.

Наша команда керується вимогами чинного Законодавства України. Ми постійно відстежуємо зміни і коригуємо роботу компанії, з урахуванням нововведень. Сьогодні перевезення з Харкова в Кирилівку здійснюються за такими правилами:

Форс мажор. Скасування поїздки співробітниками нашої організації можливо лише при появі виняткових обставин, на які ми не в силах вплинути. До них відносяться стихійні лиха, техногенні катастрофи, початок військових дій і масштабні надзвичайні події. У таких ситуаціях ми повністю компенсуємо вартість поїздки.

Дотримання графіку. Подача автобусів Харків Кирилівка проводиться за затвердженим розкладом. Транспорт прибуває в обумовлені точки посадки вчасно. Винятком є ​​затримки, пов’язані зі складною дорожньо-транспортної обстановкою і запізненнями клієнтів. Якщо пасажир затримується – водій чекатиме його до 5 хвилин від призначеного часу і далі їде на наступну точку сбору. Сума, витрачена на квиток, що запізнилися клієнтам не відшкодовується. Тому ми переконливо просимо прибувати на зупинку вчасно.

Несправності в дорозі. Якщо автобус зламався під час поїздки, ми оперативно надаємо заміну транспорту. Після пересадки, подорож триває з мінімальними відхиленнями від графіка.

Страхування. Вартість поліса включена в ціну квитка. Тому всі пасажири автобуса застраховані.

Додаткові зупинки. У поїздці передбачені планові зупинки. Зазвичай вони виконуються на заправках або обладнаних стоянках. Також можливі екстрені зупинки – на вимогу клієнтів.

Трансфер тварин. Своїх улюбленців можна взяти в дорогу. Але вихованці повинні перебувати в перенесенні або спеціальній клітці. Поїздка з братами меншими в руках неможлива.

Повернення квитків. Ми відшкодовуємо вартість, якщо ви повідомили про рішення скасувати поїздку максимум за 2 доби до виїзду. У випадках, коли відмова надходить за добу або в день відправлення, передоплата поверненню не підлягає.

Бронювання місця. Щоб зайняти крісло попереду, слід повідомити про своє бажання оператору.

Перевезення габаритного багажу. Місце в багажному відсіку обмежена, тому слід заздалегідь повідомляти про наявність великих вантажів. Так ми зможемо підібрати рейс, в якому точно помістяться всі ваші речі.

Врахуйте: в салон не допускаються особи в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Також суворо заборонено куріння і розпивання алкоголю в автобусі.

Наша компанія не відмовляє клієнтам, яких заколисує. Але ми настійно рекомендуємо підготуватися до тривалої поїздці з Харкова в Кирилівку. Виключіть перекушування перед посадкою в автобус, і не забудьте взяти ліки, якщо такі призначив ваш лікуючий лікар. Також варто заздалегідь купити одноразові пакети для блювотних мас. Якщо ж ви відчуєте нудоту – попросіть водія зробити зупинку.

Більше корисної інформації можна дізнатися в нашій диспетчерській службі в робочий час (08: 00-20: 00).

Оцінити матеріал

Середній рейтинг / 5. Всього оцінок:

Оцінок ще немає

Пассажирские перевозки на море