Пооїздки на море із Кам'янського

Втомилися від повсякденної рутини після зими? Ослаблений імунітет потребує перезавантаження і відновлення. Жителям допоможуть поїздки на море з Кам’янського. Морські курорти допомагають не тільки відволіктися від міської суєти, а й оздоровити організм фізично. У міських жителів забруднене від підприємств повітря негативно позначається на органах дихальних шляхів. Присутній дефіцит вітаміну D, через нестачу сонячних променів. Це призводить до погіршення емоційного здоров’я: людина стає схильною до апатії і депресивних розладів. Від вітаміну D залежить стан шкіри. Коли в організмі його мало, шкіра стає сухою, блідою, втрачає пружність. Важко повірити, що виправити ситуацію допоможе 5-10 днів перебування на морі, проте це факт. Сонце разом з Азовським морем нівелюють нестача вітамінів і мінералів, паралельно покращуючи роботу ЦНС.

Наша компанія пропонує напрямки, які з року в рік залишаються улюбленими багатьма туристами: Кирилівка і Бердянськ. Що в них особливого? Їх загальні риси – мілководне Азовське море, піщані пляж з домішкою черепашок і добре розвинена інфраструктура. Пансіонати і готелі відкриваються в травні. Оксамитовий сезон триває в період з вересня по жовтень, залежно від погодних умов. Тут є розваги як для сімей з дітьми, так і для молоді.

Розклад автобусів на море із Кам'янського

Напрямок Цена Час відправлення на море Час прибуття на море Час відправлення з моря
Кам'янське-Кирилівка
300 грн
пр. Свободи (АТБ) — 5:00 Автовокзал — 5:05 Ж/д вокзал — 5:10
Коса Пересип — 10:00 Автовокзал — 10:15 Федотова коса — 10:30 Степок — 10:45
Степок — 13:00 Федотова коса — 13:15 Автовокзал — 13:30 Коса Пересип — 13:45
Кам'янське-Бердянськ
300 грн
пр. Свободи (АТБ) — 5:00 Автовокзал — 5:05 Ж/д вокзал — 5:10
Автовокзал — 10:00 Ж/д вокзал — 10:15 Третій пляж — 10:30 Дальня коса — 11:00
Дальня коса — 13:00 Третій пляж — 13:30 Ж/д вокзал — 13:45 Автовокзал — 14:00
Кам'янське-Приморськ
320 грн
пр. Свободи (АТБ) — 5:00 Автовокзал — 5:05 Ж/д вокзал — 5:10
Розвозимо по базам відпочинку на вул. Курортній — 14:00-14:30
Збір по базам відпочинку на вул. Курортній — 14:00-14:30
Кам'янське-Генічеськ
320 грн
пр. Свободи (АТБ) — 5:00 Автовокзал — 5:05 Ж/д вокзал — 5:10
Розвозимо по базам відпочинку Арабатської Стрілки: Генічеськ автовокзал — 11:00 Генічеська Гірка — 11:15 Щасливцеве — 11:30
Збір по базам відпочинку Арабатської Стрілки: Щасливцеве — 13:30 Генічеська Гірка — 13:45 Генічеськ автовокзал — 14:00
Кам'янське-Скадовськ
450 грн
Автовокзал — 21:20
Автовокзал — 6:00
Автовокзал — 13:30
Кам'янське-Лазурне
450 грн
Автовокзал — 21:20
Автовокзал — 6:30
Автовокзал — 13:00
Кам'янське-Залізний Порт
450 грн
Автовокзал — 21:20
вул. Шкільна маг. "Любава" — 7:15 вул. Шкільна автовокзал — 7:25
вул. Шкільна автовокзал — 12:00 вул. Шкільна маг "Любава" — 12:10

Знижки отримують пасажири з дітьми до 10 років (по пред’явленню свідоцтва про народження), а також ті, які оплатили дорогу в дві сторони.

Переваги поїздок на море з Кам'янського з Ukraine Tour

У чому перевага «Ukraine Tour»? Ми працюємо офіційно і маємо ліцензію на пасажирські перевезення по Україні. Дотримуємося норм, встановлених законодавством і укладаємо страхові договори. Для нас важлива безпека клієнтів. Водії маршруток на море з Кам’янського мають досвід регулярного водіння не менше 5 років. У салоні завжди присутня аптечка. Транспорт проходить технічний огляд не тільки за регламентом, але і позапланово, перед відправленням. Володіємо власним автопарком, в якому автобуси, мікроавтобуси та мінівени європейського виробництва. Надаємо послуги індивідуальних пасажирських перевезень. З метою зменшеня вартості проїзду пропонуємо знижки на маршрутки на море з Кам’янського, отримати які може кожен.

Комфорт в дорозі – запорука успішної відпустки і єдиний спосіб скрасити тривалу дорогу в автобусі – скористатися послугами надійного перевізника. Для комфорту клієнтів вдосконалюємося щодня. Враховуємо побажання і стежимо за деталями. Адже з них складається поїздка на море з Кам’янського. Посадка пасажирів здійснюється в індивідуальному порядку. Призначається окремий час для кожного. Тому просимо підходити до місця посадки заздалегідь. Водій збирає по районам міста. На зупинці маршрутка на море з Кам’янського очікує 5 хвилин. Далі відправляється в наступну точку. Транспорт розрахований на довгий шлях і обладнаний необхідними зручностями: кріслами з відкидними спинками, містким багажним відділом зовні, а також полицями для малогабаритних особистих речей всередині. Салон автобуса чистий. Водій достовірно знає план маршруту і розвозить клієнтів по пансіонатах, турбазах, готелях. На зворотному шляху забирає там же.

Додаткові послуги перевезення

Збираєтеся замовити індивідуальні поїздки на море з Кам’янського? Існує ряд правил, які слід знати перед оформленням замовлення. Вони стосуються перевезень клієнтів, багажу і тварин.

Багаж і вантаж

Поїздки здійснюються як по місту, так і по території України. При індивідуальних перевезеннях пасажирів або вантажу клієнт орендує будь-який потрібний транспорт. Фотографії та іншу інформацію про автопарк дізнаються у оператора або онлайн. На прохання надаємо ліцензію, що підтверджує дозвіл на транспортування людей і вантажів. В кожному автомобілі є містке відділення для речей і поличка всередині салону для ручної поклажі.

Розрізняють такі поняття:

Ручна поклажа – речі, які не відправляють в багажний відсік. Сумка не повинна перевищувати габарити: 60х40х20 см. Вага 5 кг або менше. Кожен має право взяти в салон автобуса одну ручну поклажу безкоштовно.
Багаж – малогабаритні упаковані у валізу предмети, необхідні людині для особистого користування;
Вантаж – речі, придатні для особистого або стороннього використання, не поміщені в сумку, чемодан або ручну поклажу.

Транспортування тварин проводиться тільки при індивідуальному замовленні, з супроводом власника. При рейсових перевезенях, уточнюйте умови поїздки з тваринами у оператора.

Як скористатися послугою?

У вас є два варіанти: дізнатися інформацію на сайті або відразу зв’язатися з диспетчером. Оплата здійснюється заздалегідь. Ви можете розплатитися банківською карткою або в офісі при зустрічі. Також стверджується план маршруту, вага і обсяг вантажу. Ціна договірна.

Поїздка по місту буде коштувати 300 грн/год. Мінімальне замовлення – 2 години.

Перевезення між містами – 8-10 грн / км. Обговорюється додатково.

При необхідності, полягає страховий договір. Чи не перевозиться вантаж без пасажира. За безпеку вантажу, багажу, ручної поклажі несе відповідальність клієнт. Перевізник гарантує наявність речей в багажному відсіку транспорту, проте не відповідає за зберігання. Перевізник не бере на себе відповідальність за незначні пошкодження речей, отриманих в процесі транспортування.

Замовити поїздку на море з Кам'янського

Хочете поїхати з нами? Ми розробили сайт, зрозумілий на інтуїтивному рівні. Додали необхідну інформацію, щоб бажаючі змогли ознайомитися з нею самостійно. На сайті фотографії автопарку, ціни, розклад, актуальні маршрути та відгуки клієнтів. Оплату зробити можна в офісі або на карту. Зробити замовлення можна по телефону. Диспетчер відповість на питання, уточнить місце посадки і висадки. Вам буде призначено персональний час, коли буде очікувати автобус на море з Кам’янського. Просимо не затримуватися. Водій чекає 5 хвилин. В іншому випадку, транспорт виїжджає в наступну точку. Передоплата не повертається.

Оцінити матеріал

Середній рейтинг / 5. Всього оцінок:

Оцінок ще немає

Пассажирские перевозки на море