Про компанію TOP-BUS

ВАШ КОМФОРТ - НАШ ПРІОРИТЕТ

Компанія «Top Bus» як перевізник на ринку більше п’яти років зарекомендувала себе як надійний перевізник пасажирів на морські курорти України.

Наша головна мета – створити кращий в регіоні сервіс по забезпеченню комфортабельних пасажирських перевезень. Спираючись на новітні тенденції в організації поїздок, складання маршрутів і висококласному менеджменті – ми зайняли одне з лідируючих місць серед подібних компаній і заслужили репутацію відповідального і надійного перевізника і партнера для тисяч наших клієнтів.

Кожен день, протягом літа і оксамитового сезону, Компанія «Top Bus» реалізує пасажирські перевезення до місць відпочинку на Азовському і Чорному морях, а також пасажирські рейси по Україні та закордон.
Головною відмінною рисою таких перевезень, є висококласний сервіс і високий ступінь комфорту. Наше завдання максимально полегшити спосіб отримання квитків. Ми хочемо позбавити наших клієнтів від довгих черг на міських вокзалах. З цієї причини нашими IT-фахівцями був розроблений інтуїтивно зрозумілий і простий сервіс онлайн замовлення квитків на нашому сайті або просто по телефону.

Комфортабельні мікроавтобуси компанії збирають клієнтів в районах проживання і доставляють прямо до обраної турбази або готелю в місці призначення. Не менш 50 тисяч наших клієнтів вже оцінили цю перевагу нашої компанії.

Для зручності своїх клієнтів ми розмістили на нашому сайті всю важливу інформацію. На сторінках нашого сайту Ви можете дізнатися вартість, час відправлення тривалість маршруту, а також контактні дані наших менеджерів. Так само наша компанія забезпечує можливість придбання квитків на зворотну поїздку що дасть Вам можливість насолоджується відпочинком до останнього, не думаючи про покупку квитків.

З кожним роком наша компанія розширює географію маршрутів, у зв’язку з цим у клієнтів «Top Bus» з’являються нові можливості і додаткові варіанти для планування і організації свого відпочинку. При цьому, для нас, дуже важлива якість надаваних нами послуг, ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта.

Зворотній зв'язок

Ви можете зв'язатись з нами, заповнюючи цю форму в будь який час, якщо у вас є які-небудь питання. Ви також можете залишити свої коментарі або відгуки.


Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг 0 / 5. Загальна кількість 0

Оцінок поки немає