Пасажирські перевезення на море

Ukraine-tour

Ваш відпочинок починається в нашому автобусі

Популярні напрямки

Отримай знижку 10% на свою поїздку

Відгуки клієнтів

Перевізник залишив приємне враження. Прийнятні ціни. Тим більше, за таку якість транспортування. У процесі поїздки будь-якого дискомфорту не відчував. У салоні прибирають. Крісла з відкидними спинками.
Микола
Харків
Транспорт комфортабельний. Всередині чисто і є полиця для ручної поклажі. Всі речі помістилися в багажне відділення. В салоні не жарко і не душно, так як включений кондиціонер. Шлях був не швидкий, але комфортний.
Василь
Полтава
Моя думка про поїздку? Прямих зауважень немає. Радує можливість заплатити в офісі. В автобусі досить місця для всіх. Маршрут вибирають найбільш оптимальний. Помітно, що водій дорогу знає. Сподобалося, що водій підвіз до нашого готелю.
Валерія
Дніпро
Зараз багато підприємств, що відкриваються на один сезон. Але нам порекомендували «Ukraine Tour». Домовилися про місце і час, де буде чекати автобус. В цілому, все сподобалося. Переваги: ввічливість, оперативність.
Даша
Дніпро

Наш транспорт

Ваш перевізник

Мы гарантируем комфортные и безопасные перевозки по Украине. В составе нашего автопарка присутствует только надёжный транспорт европейского производства. Транспорт проходит технический осмотр, согласно установленными законодательством Украины нормами. Водители «Ukraine Tour» имеют регулярный опыт вождения не менее 5 лет. За микроавтобусом закрепляются водители, знающие дорогу и имеющие опыт непосредственно в пассажирских перевозках.

• Комфорт в автобусі: сидіння розкладаються
• В автобусі є: система клімат-контроль, TV / CD / DVD / mp3
• Немає обмежень на провезення в багажі особистих речей.
• Діє система знижок для дітей до 10 років.
• Наші водії - професіонали. 2 водія на рейс для автобусів понад 48 місць.
• Чи знають маршрут не гірше GPS.

Оцінити матеріал

Середній рейтинг / 5. Всього оцінок:

Оцінок ще немає

Пассажирские перевозки на море